Media entity Instagram (3.0.8) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Add
sv: Lägg till

en: Visible
sv: Synlig

en: Hidden
sv: Dold

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Thumbnail width
sv: Miniatyrbildens bredd

en: Thumbnail height
sv: Miniatyrbildens höjd

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Resource type
sv: Typ av resurs
