Media entity Instagram (3.0.8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Add
ta: சேர்

en: Visible
ta: பார்க்கக்கூடிய

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க

en: Maximum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்
