Media entity Instagram (3.0.8) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Add
fi: Lisää

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: Maximum width
fi: Maksimileveys
