Media entity Instagram (3.0.8) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Add
th: เพิ่ม

en: Visible
th: มองเห็น

en: Media
th: สื่อ

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Add @type
th: เพิ่ม @type
