Media entity Instagram (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།
