Media entity Instagram (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Caption
pl: Podpis

en: Field with source information
pl: Pole z informacjami źródłowymi
