Media entity Instagram (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
