Media entity Instagram (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Client ID
da: Klient ID

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Caption
da: Undertekst

en: Image field display format settings
da: Indstillinger for visning af billedfelt
