Media entity Instagram (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera
