Media entity Instagram (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Caption
fa: عنوان
