Media entity Instagram (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Image field display format settings
el: Ρυθμίσεις μορφοποίησης εμφάνισης για πεδίο εικόνας
