Media entity Instagram (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia
