Media entity Instagram (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Caption
ps: نوم
