Media entity Instagram (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Caption
ug: تېما
