Media entity Instagram (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Caption
lt: Antraštė
