Media entity Instagram (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: Caption
pt: Legenda

en: Image field display format settings
pt: Configurações de formato de exibição do campo de imagem

en: Field with source information
pt: Campo com informações de origem
