Media entity Instagram (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Visible
et: Nähtav

en: Width
et: Laius

en: Media
et: Meedia

en: Hidden
et: Peidetud

en: Caption
et: Pealkiri
