Media entity Instagram (8.x-1.4) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Visible
no: Synlig

en: Width
no: Bredde

en: Hidden
no: Skjult

en: Caption
no: Tekst

en: Field with source information
no: Felt med kildeinformasjon
