Media entity Instagram (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Width
nl: Breedte

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Field with source information
nl: Veld met broninformatie
