Media entity Instagram (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Visible
uk: Видиме

en: Width
uk: Ширина

en: Media
uk: Медіа

en: Hidden
uk: Приховано

en: Caption
uk: Підпис

en: Field with source information
uk: Поле з інформацією про джерело
