Media entity Instagram (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Media
fr: Média

en: Hidden
fr: Caché

en: Caption
fr: Légende

en: Width: @width px
fr: Largeur : @width px

en: Base folder for thumbnails
fr: Dossier de base pour les vignettes
