Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Theme
az: Tema

en: Options
az: Seçimlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Direction
az: İstiqamət
