Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Theme
ar: حلة

en: Options
ar: الخيارات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Direction
ar: الاتجاه
