Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Theme
fi: Teema

en: Options
fi: Valinnat

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Direction
fi: Suunta

en: Theme name
fi: Teeman nimi
