Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Direction
hy: Ուղղություն
