Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
