Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Theme
pl: Skórka

en: Options
pl: Opcje

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Direction
pl: Kierunek

en: Theme name
pl: Nazwa skórki

en: Show thumbnail
pl: Pokaż miniaturkę
