Libsyn Media Entity (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Options
de: Optionen

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Direction
de: Richtung

en: Auto Next
de: Automatisch weiter

en: Preload
de: Im Voraus laden

en: Theme name
de: Theme-Name

en: Options: @options
de: Optionen: @options

en: Custom color
de: Benutzerdefinierte Farbe

en: Show thumbnail
de: Miniaturbild anzeigen

en: Width: @width
de: Breite: @width

en: Height: @height
de: Höhe: @height

en: Destination for thumbnails
de: Speicherort für Miniaturbilder

en: Field display format settings
de: Anzeigeformateinstellungen des Feldes.

en: HTML embed code
de: HTML-Einbettungs-Code

en: URI of the thumbnail
de: URI des Miniaturbilds
