Libsyn Media Entity (8.x-2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Theme
te: అలంకారం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Direction
te: దిశ
