Libsyn Media Entity (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Direction
th: คำอธิบาย
