Libsyn Media Entity (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Theme
da: Tema

en: Options
da: Valg

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Direction
da: Retning

en: Theme name
da: Theme-navn
