Libsyn Media Entity (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Theme
el: Θέμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Theme name
el: Όνομα θεματικής παραλλαγής
