Libsyn Media Entity (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Theme
es: Tema

en: Options
es: Opciones

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Direction
es: Dirección

en: Theme name
es: Nombre del tema
