Libsyn Media Entity (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Theme
gl: Tema

en: Options
gl: Opcións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Direction
gl: Dirección

en: Theme name
gl: Nome do tema
