Libsyn Media Entity (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Theme
hr: Tema

en: Options
hr: Opcije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Direction
hr: Smjer
