Libsyn Media Entity (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Theme
ja: テーマ

en: Options
ja: オプション

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Direction
ja: 方向

en: Theme name
ja: テーマ名
