Libsyn Media Entity (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Theme
nl: Thema

en: Options
nl: Opties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Direction
nl: Richting

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Theme name
nl: Thema-naam

en: Show thumbnail
nl: Miniatuurweergave tonen

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height
