Libsyn Media Entity (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Theme
ro: Temă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Direction
ro: Direcție

en: Theme name
ro: Numele temei
