Libsyn Media Entity (8.x-2.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Theme
lv: Tēma

en: Options
lv: Iespējas

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Direction
lv: Virziens
