Libsyn Media Entity (8.x-2.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
