Libsyn Media Entity (8.x-2.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Direction
vi: Hướng

en: Preload
vi: Nạp trước
