Libsyn Media Entity (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Theme
be: Тэма

en: Options
be: Налады

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Direction
be: Накірунак
