Libsyn Media Entity (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Direction
sk: Smer
