Libsyn Media Entity (8.x-2.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Podcast
tr: Pod yayını

en: Theme
tr: Tema

en: Options
tr: Seçenekler

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Direction
tr: Yön

en: Theme name
tr: Tema adı
