Media Entity Link (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Link
fa: پیوند

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: Media
fa: رسانه

en: Add @type
fa: افزودن @type
