Media Entity Link (2.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Link
be: Спасылка

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Media
be: Мультымедыя

en: Add @type
be: Дадаць @type
