Media Entity Link (2.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན
