Media Entity Link (2.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Link
es: Enlace

en: Add
es: Agregar

en: Media
es: Multimedia

en: Add @type
es: Añadir @type

en: This must be an external URL such as %url.
es: Esto debe ser una URL externa como %url.

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
es: Las rutas ingresadas manualmente deben comenzar con uno de los siguientes caracteres: / ? #
