Media Entity Link (2.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Link
ar: رابط

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Media
ar: ميديا

en: Add @type
ar: إضافة @type
