Media Entity Link (2.0.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Link
he: קישור

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Media
he: מדיה

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
he: התחילו להקליד את הכותרת של הדף כדי לבחור אותו. לחילופין ניתן להזין נתיב פנימי כדוגמת %add-node or או כתובת URL חיצונית כמו  %url. הזינו %front  כדי ליצור קישור לדף הבית. הזינו %nolink כדי להציג רק את טקסט הקישור. הזינו %button כדי להציג טקסט קישור שנגיש לניווט מקלדת בלבד.
